Kontakt| Mapa Serwisu
Piątek, 15 Grudnia 2017
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 432 )
Biznes i usługi ( 215 )
Dla dzieci ( 1 )
Dom i ogród ( 21 )
Fotografia ( 12 )
Komputery ( 3 )
Korepetycje ( 4 )
Motoryzacja ( 17 )
Muzyka ( 6 )
Narzędzia i maszyny ( 9 )
Nieruchomości ( 6 )
Odzież i biżuteria ( 14 )
Pozostałe ( 40 )
Praca ( 40 )
Rolnicze ( 0 )
RTV / AGD ( 4 )
Sport i turystyka ( 3 )
Telefony ( 1 )
Zdrowie i uroda ( 32 )
Zwierzęta ( 4 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Loading

Ogłoszenia ŁódźPozostałe › Skup pustych tonerów i tuszy z drukarek

 
Skup pustych tonerów i tuszy z drukarek
Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, który wytwarza swoją działalnością odpady, zobowiązany jest do zapobiegania powstawania ich, redukowania ich wielkości, zapewniania odzysku zgodnego z zasadami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, gdy nie ma możliwości poddania ich odzyskowi. Zgodnie z tak sformułowanym rozporządzeniem, firma postanowiła wyjść naprzeciwko potrzebom klientów, toteż dysponują zezwoleniem na przyjęcie i transport odpadów, jakie pojawiają się w czasie uzywania drukarek oraz pozostałych sprzętów elektronicznych. Firma zajmuje sie skupem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte tonery, za jakie klienci dostają gotówkę na miejscu. Nadające się na skup przedmioty, można także wysłać do nich kurierem, wówczas zapłatę dokonują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma przede wszystkim stawia na ekologiczne założenia. Modele, których nie nadają się do regeneracji, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, z racji czego są w stanie wyszukać z nich przydatne jeszcze materiały. Totalnej utylizacji poddawane są tylko te modele, które są groźne dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że skupione przez nas odpady zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z obowiązującym prawem. Środowisko naturalne, traktują z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak niezbędne są w aktualnych czasach ekologiczne działania, które nie pozwalają na to, by nasze środowisko ulegało coraz większej dewastacji. Powierzając nam wykorzystane przez siebie produkty, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać finansowo, ale również cieszyć się świadomością dobrze podjętej decyzji, która powinna być normalną sprawą dla każdego z nas.
Cena: 1.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Skup pustych tonerów i tuszy z drukarek
Dane kontaktowe:
Adres e-mail:  ekos8u6@tonerytuszedrukarki.pl
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Pozostałe
Ilość wyświetleń: 6464
Data dodania: 05.11.2015 10:28
Data wygaśnięcia: 14.01.2016 10:28
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Pozostałe

Centrum Rozwoju Psychologicznego - fachowa pomoc p

sesja zdjeciowa

Kreatywna drukarnia online

szkoła dentystyczna nauczanie bezpłatne

studio fotograficzne Łódź

Ogłoszenia Łódź. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Łódź i okolic.